Бензопила Гудлак: инструкция

Замовлення нової бензопили вимагає від покупця на особливу увагу до деталей. Якщо обладнання буде використовуватися вперше, то важливим моментом стане правильна збірка. Інструкція по збірці бензопили Гудлак користуються великою популярністю в Харкові, як і обладнання від цього виробника. Щоб забезпечити ефективну експлуатацію обладнання, слід вивчити рекомендації виробника і дотримуватися їх у точності, завдяки чому можна істотно продовжити терміни служби.
Першим кроком після того, як ви встигли купити бензопилу Гудлак в Дніпрі, стане перевірка комплектації. Традиційним для виробника набором є шини, ланцюги, інструменти для збірки, а також безпосередньо бензопила. Наявність інструкції і бочки для змішування паливної суміші слід перевірити при першому огляді. Якщо всі перераховані елементи виявилися на місці, то наступним кроком стане видалення фіксуючих гайок. Після цього потрібно встановити на місце упор і закріпити його на два болта, що входять в комплект.
Наступним кроком інструкція рекомендує провести установку шини, на яку потрібно одягнути ланцюг. Власнику бензопили в Одесі належить повернути на місце кришку, налаштувавши паралельно натяг ланцюга. Наявність регулює гвинта в конструкції потрібно для того, щоб тонко налаштувати ланцюг. На фінальному етапі залишається тільки затиснути гайки і поповнити запас масла для ланцюга, а також підготувати суміш перед роботою.
Як налаштувати карбюратор на бензопили Гудлак?
Конструкція сучасної бензопили влаштована таким чином, щоб забезпечувати максимальний комфорт під час її експлуатації, тому налаштувати карбюратор перед роботою не складе труднощів. Якщо ви встигли замовити бензопилу в інтернет-магазині електроінструментів StartPro, то можна бути впевненим в тому, що її комплектація буде повною, а представлена модель виявиться оригінальною. У зв'язку з цим можна відразу приступати до налаштування карбюратора, для чого в конструкції реалізовано три спеціальних гвинта. Вони позначаються буквами англійського алфавіту і виконують конкретні функції:
- L - знижені оберти;
- H - максимальні і середні обороти;
- T - настройка пропускної здатності дифузора.
Першим кроком стане регулювання гвинта L. Для цього буде потрібно провернути його 2-3 рази в вимкненому стані мотора. Наступний гвинт потрібно встановити в такому ж становищі. Виконавши дані вимоги, бензопила повинна бути включена, після чого слід почекати кілька хвилин. Коли бензопила буде активована, необхідно відрегулювати обороти холостого ходу, для чого використовується гвинт L. Максимально точна настройка буде проведена з використанням тахометра. Якщо покупець виконає ці нескладні дії, то йому вдасться забезпечити ефективну експлуатацію електроінструменту в монотонному режимі на найвищих обертах. Знос двигуна стане мінімальним
Правила безпечної роботи з бензопилою
Дотримуючись простих правил експлуатації, власник устаткування зможе максимально продовжити терміни його служби. Догляд за бензопилою передбачає відмову від використання несправної бензомоторної пилки, оскільки це може призвести до травм або пошкоджень суміжних силових вузлів. Ланцюг в момент запуску не повинна зачіпати будь-які предмети. Виключити поломку обладнання під час валки дерев в Києві вдається завдяки залишенню 3-4 см до повного пропила стовбура. Переходьте від однієї деревами або вибираючи іншу гілку для спилювання, необхідно обов'язково вимикати мотор. У момент заправки агрегату важливо упевнитися в тому, що масло або паливо не залишилося на корпусі. Більше корисних рекомендацій можна знайти у відгуках, які залишають досвідчені користувачі бензопил Гудлак.