Стрічкова шліфмашина в Києві

Фильтр
Шліфмашина стрічкова Start Pro SBS-1650
Безкоштовна доставка
Новинка
0
1 753грн
Є в наявності
Напруга: 220  В
Потужність: 1650  Вт
Гарантія: 36  міс
Фільтр
Бренд
Потужність
Шліфування у важкодоступних місцях
Металевий механізм заміни стрічки
Регулювання обертів
Фіксатор кнопки включення
Швидка заміна щіток
Стрічкова шліфмашина в Києві

Будівельні і ремонтні роботи нерідко вимагають зняття старих покриттів і ретельної обробки поверхонь. Вручну виконувати це досить складно і довго, тому для таких завдань краще купити стрічкову шліфувальну машину. На сучасному ринку у розділі електроінструментів представлений величезний вибір даних пристроїв:

 • Напилок - вид болгарки з консоллю для стрічки.
 • Класична модель для роботи з великими поверхнями.
 • Пристрій для роботи з металевими поверхнями і сталевими трубами.
 • Варіошліфователі - пристрій для обробки важкодоступних місць та кутів.

Головною перевагою шліфувальної стрічкової машинки є її універсальність і багатофункціональність. Вона прекрасно підходить для обробки складних поверхонь, якісного заокруглення, створення потрібної форми об'єкту, вирівнювання, суворої обрізки.

Купити шліфмашину стрічкову можна для виконання широкого спектру робіт, зокрема будівельних, ремонтних і виробничих завдань:

 • шпаклівки покриттів, розкриття лаку і фарби;
 • обробці пластику різної якості;
 • обробці сталевих виробів і металів,
 • підходить для дерева будь-якого рівня твердості;
 • обробці ДСП, шпону.

Обробка всіх цих поверхонь здійснюється з різним рівнем зернистості і швидкості роботи.

Як вибрати шліфувальну машину стрічкову


При вирішенні купити стрічкової шліфувальні машини, варто орієнтуватися на такі параметри як швидкість і якість роботи. Залежать вони від:

 • ширини і довжини стрічки, які обумовлюють можливості обладнання;
 • потужності (до 1200 Вт), ніж даний показник вище, тим швидше і довше ви зможете виконувати шліфування без перерви.

Також стрічковий інструмент може мати такі додаткові корисні опції як:

 • обмежувач глибини шліфування;
 • регулювання швидкості: низькі для невеликих площ, високі для обробки великих площ;
 • збірник пилу або пристосування для підключення пилососа

Ціна приладу варіюється в залежності від характеристик пристрою: особливості конструкції, додаткових і корисних опцій, матеріалу, виду (професійний / побутовий).

Одним з кращих в співвідношенні ціни і якості вважається вібраційна шліфмашина та стрічкова шліфувальна машина Старт. Вона підходить для виконання оздоблювальних робіт і шліфування різних матеріалів і володіє потужністю 1200 Вт. Шліфувальна машина стрічкова Старт справляється з будь-якими навантаженнями, має ергономічний дизайн і високоміцний корпус.

Купити стрічкову шліфувальну машину з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста, ви можете в інтернет магазині компанії Start Pro яка є виробником електрообладнання.

Конструкція стрічкових шліфмашин

Подібний інструмент обов'язково має міцний каркас, для виготовлення якого застосовується алюміній. Зовнішня частина закривається за допомогою пластикового корпусу, який має збірну конструкцію з двох половинок. Двигун розташовується у верхній частині інструменту. На валу є шестерня, доповнена зубчастим ременем, для забезпечення передачі обертання на задній ролик. Це дозволяє налаштувати натяг стрічки під час використання шліфувальної машини.

Шліфмашина стрічкова в інтернет-магазині

Стрічкова шлифмашинка в Києві має важливу перевагу перед плоскошліфувальної і орбітальної технікою, яке полягає в тому, що під час роботи не відбувається вібрація. Наявність крильчатки, яка знаходиться на валу двигуна, дозволяє зупинити пил, яку створює стрічка при русі на швидкості в 200-450 метрів в хвилину.
Якісна шліфувальна машина стрічкова від виробника виготовляється із застосуванням довговічних компонентів, серед яких потрібно виділити:

 • рукоятки;
 • корпус;
 • підошву.

Рукоять забезпечує зручне тримання інструменту в процесі роботи, а також додаткову безпеку для людини, що використовує машинку. Якщо мова йде про професійну техніку, то тут використовуються прогумовані рукоятки. Елементи управління повинні розташовуватися так, щоб роботу машинки можна було регулювати трьома вільними пальцями, не знімаючи долоні з рукояті. Рукояті можуть використовуватися для того, щоб фіксувати машинку на струбцине в перевернутому стані.
В Україні представлені інструменти, в яких алюмінієвий опорний каркас поєднується зі сталевою пластиною. Кріплення останньої може здійснюватися з використанням проміжної підкладки, що забезпечує щільне прилягання до заготівлі. За сталевий і полірованої підошві стрічка ковзає краще. Недорогі вироби оснащені пластиковою підкладкою, яка досить швидко деформується, що створює дискомфорт під час роботи.
В інтернет-магазині Start Pro ви зможете купити шлифмашинку, ознайомившись з величезним асортиментом обладнання. Наші консультанти завжди раді допомогти знайти рішення, що відповідає вашим цілям. Ціна інструментів у нас залишається невисокою, а оперативна доставка дозволить приступити до роботи негайно.

Цена на Шліфмашини стрічкові

Шліфмашини стрічковіЦена
Шліфмашина стрічкова Start Pro SBS-16501753 грн.