Акумуляторна пила в Києві

Фильтр
Пилка ланцюгова акумуляторна Start Pro SCS/B-36 BRUSHLESS
Безкоштовна доставка
Хіт!
Новинка
0
12 293грн
Є в наявності
Ємність: 4,0  А*год
Довжина шини: 40.6  см
Гарантія: 36  міс
Фільтр
Бренд
Напруга акумулятора, В
Довжина шини, см
Крок ланцюга
Антивібраційна система
Подвійна система гальмування
Акумуляторна пила в Києві

Якісне ручне обладнання дозволяє значно підвищити ефективність роботи в домашній майстерні і на професійному виробничому об'єкті. Електропили ланцюгові відповідають високим стандартам продуктивності і безпеки, тому їх застосування стане вигідним рішенням для кожного майстра. Цей інструмент допомагає різати гілки дерев, створювати красиву і доглянуту крону. За допомогою інструменту можна прорідити чагарник, а також виконати ряд інших робіт. Залишається тільки зрозуміти, яка пила акумуляторна стане ідеальним придбанням для вирішення поставлених завдань.

Ланцюгова пила акумуляторна: основні особливості та характеристики

Однією з поширених сфер застосування пили залишається заготівля дров та виконання робіт по саду. Для цього в конструкцію включені всі необхідні елементи:

  • електричний мотор;
  • напрямна шина;
  • распиловочная ланцюг;
  • масляний насос.

Проста конструкція, якою відрізняється садова техніка, дозволяє знизити ризик виходу з ладу даного приладу. Наявність масляного насоса забезпечує подачу мастила, що знижує ризик передчасного зношування робочих елементів. Ланцюг, який і виконує основну функцію, приводиться в рух з допомогою ведучої зірочки. Мотор дозволяє подати імпульс на редуктор. Він же приводить в рух і ріжучу кромку. Для підтримки ланцюга в оптимальному стані використовується механізм натягу.

Пила акумуляторна являє собою ідеальний ручний інструмент, так як дозволяє не залежати від джерел живлення. Вона комплектується літій-іонною батареєю, яка володіє хорошим запасом ємності. В результаті устаткування можна буде використовувати довше без додаткової підзарядки. Дана технологія виробництва АКБ дозволяє значно продовжити термін використання, який залежить від кількості циклів зарядки без зниження ємності. Відновлення ємності батареї після її застосування, зазвичай, займає мінімум часу.

Акумуляторна пила: переваги інструменту

Пила акумуляторна володіє незаперечною перевагою, якщо порівнювати її з бензиновими моделями. Мова йде про високу автономність. Електроенергія є екологічно чистим джерелом живлення, тому під час роботи інструменту не доводиться постійно вдихати небезпечні домішки, що містяться у вихлопних газах. Пила акумуляторна радує своєю мобільністю та зручністю в експлуатації. Серед інших плюсів слід виділити:

  • низький рівень шуму в процесі роботи приладу;
  • немає необхідності в заправці обладнання;
  • процес експлуатації пов'язаний з мінімальним обслуговуванням.

Пила акумуляторна ціна якої невисока, стане відмінним придбанням для заміського ділянки можна підібрати модель з урахуванням технічних параметрів, які будуть найбільш важливими для конкретного покупця.

Рух ланцюга відбувається з високою швидкістю, що дозволяє пиляти навіть товсті гілки. Якість розпилу залишається стабільно високим. Електричний привід дозволяє працювати по лінії росту волокон і впоперек, зберігаючи незмінну ефективність. Якщо купити акумуляторний ланцюгову пилку в Києві, то з її допомогою можна буде кілька сезонів підтримувати ділянку в ідеальному стані, чому сприяє захист від перевантаження електродвигуна. Плавний старт приводу дозволяє знизити ризик отримати травму під час робіт.

Чому варто купити акумуляторну пилу в Києві від інтернет-магазина Start Pro?

Якщо ви вирішили купити акумуляторна пила, то зробити це можна на нашому сайті. Компанія Start Pro пропонує своїм клієнтам обладнання, яке успішно пройшло сертифікацію. У нашому каталозі представлена найдешевша акумуляторна ланцюгова пила, яка ефективно впорається із завданнями будь-якої складності. Також вы можете придбати мотокосу.

Цена на Акумуляторні пили ланцюгові

Акумуляторні пили ланцюговіЦена
Пилка ланцюгова акумуляторна Start Pro SCS/B-36 BRUSHLESS12293 грн.