Верстат для заточування ланцюгів

Сортування
Фільтр
Цена
Бренд
Потужність
Діаметр абразивного круга, мм
Посадковий діаметр абразивного круга, мм
Товщина абразивного круга, мм
Асинхронний двигун
Скинути фільтри
Верстат для заточування ланцюгів Start Pro SCH-400
Безкоштовна доставка
Новинка
0
949грн
Напруга: 220  В
Діаметр диску: 100  мм
Потужність: 400  Вт
Гарантія: 36  міс
Верстат для заточування ланцюгів Start Pro SCH-450
Безкоштовна доставка
Новинка
0
1 039грн
Напруга: 220  В
Потужність: 450  Вт
Гарантія: 36  міс
Верстат для заточування ланцюгів Start Pro SCH-750
Безкоштовна доставка
0
2 729грн
Напруга: 220  В
Потужність: 750  Вт
Довжина шини: 145  см
Гарантія: 36  міс
Верстат для заточування ланцюгів

Для ефективної і швидкої роботи з ланцюговою пилою потрібно володіти не тільки хорошою вправністю та досвідом, а й гострими зубами інструменту. Правильна заточка ланцюга забезпечує більш точну роботу з матеріалами і продуктивність.

Основним способом заточити ланцюга є обробка ланцюга за допомогою шліфувального круга і редагування напилком. Незважаючи на популярність даних методів, вони недостатньо ефективні. Зуби швидко зношуються і потребують заміни.

Тому найкращий спосіб - купити верстат для заточування ланцюгів.

Верстати для заточування ланцюгів бензопил є компактний пристрій за невисокою ціною і не буде займати в майстерні багато місця. Такий електроінструмент стане в нагоді як для автомайстерень і підприємств, так і для домашнього використання. Вирішивши купити верстат для заточування ланцюгів бензопил, ви точно продовжите термін експлуатації інструменту.

Простий у використанні верстат складається з установочного клина з кріпильними гвинтами, робочої рухомий головки і міцної основи. Ланцюг кріпиться в утримувачі з виставленням необхідного режиму заточки, а диск подається на ланцюг за рукоятку зверху.

Як вибрати верстат для заточування ланцюгів бензопил


Якщо вам необхідно купити верстат для заточування ланцюгів бензопил в Україні, то в першу чергу вам необхідно визначитися з метою його покупки. Побутові і професійні пристосування відрізняються одного від одного різними характеристиками, в першу чергу тривалістю роботи і потужністю.

  • Ручний верстат для заточування ланцюгів бензопил побутової повинен мати потужність до 450, а професійний - не менше 700 Вт.
  • Товщина абразивних кіл не повинна перевищувати 4 см і залежить від складності виконуваних робіт. Дрібнозернистий варіант вибирайте для тонкої обробки, грубозернисту - для грубих робіт.
  • Швидкість обертання колеса - залежить від потужності пристрою.

Верстати для заточування ланцюгів, які представлені в нашому каталозі, дозволяють з максимальною швидкістю і точністю заточувати ланцюги різних типів бензопил.

Також Ручний верстат для заточування ланцюгів відрізняється від аналогів меншим споживанням електроенергії і високою продуктивністю.

При необхідності придбати верстат для заточування ланцюгів за оптимальною ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах, ви можете звернутися в інтернет магазин виробника електроінструментів Старт Тулс.

Пристрій верстата для заточування ланцюгів

Перед застосуванням обладнання необхідно забезпечити його фіксацію, за рахунок чого подальше застосування буде відбуватися в безпечних умовах. Верстат відрізняється простотою в застосуванні, що дозволить навіть новачкові ефективно впоратися з поставленими завданнями. Якісний верстат для заточування ланцюга знайти нескладно, якщо уважно вивчити запропонований асортимент моделей. Так, деякі верстати призначені для постійної і тривалої роботи, а є такі пристрої, які більше підходять власникам домашніх майстерень. Вони мають невелику потужність, завдяки чому вдалося збільшити компактність.
Верстат для заточування ланцюга бензопили має наступне пристрої:

  • головка;
  • робочий стіл;
  • елементи управління.

Ріжучий елемент включає в себе пильний диск і мотор, які розташовуються усередині захисного щитка. Потужність обертання мотора може перебувати в межах 80-80 Вт, що дозволяє знайти обладнання для різних цілей. Зазвичай побутові моделі мають потужність до 200 Вт. За один сеанс за допомогою такого верстата можна підготувати 1-2 ланцюга.

Переваги верстатів для заточення ланцюгів

Збираючись купити верстат для ланцюгів від виробника, обов'язково ознайомтеся з нашим каталогом. Тут ви знайдете сучасне обладнання, представлене провідними виробниками. Фахівці StartTools рекомендують починати пошуки з визначення потужності і швидкості обертання верстата, а також приділити увагу діаметру його кола. Для побутових цілей обладнання з потужністю 200-300 Вт цілком достатньо, якщо робота не буде відбуватися постійно. Якщо пристрій буде включатися регулярно і експлуатуватися під високими навантаженнями, то і його технічні можливості повинні бути вище.
В Україні можна знайти верстати, які мають різний діаметр кола. Верстати, які використовуються для заточування ланцюгів від бензопил або електричного обладнання, оснащуються колами в 105 мм. Якщо диск більший, то він дозволить заточити різці циркулярної пилки. Швидкість обертання головки верстата зазвичай не перевищує 3000 оборотів для побутової техніки. У випадку з промисловими верстатами даний параметр може збільшуватися до 7500 оборотів. У нас на сайті ви обов'язково знайдете верстат для заточування ланцюгів, при цьому ціна буде прийнятною. Ми забезпечимо оперативну відправку будь-якого замовленого вами електроінструменту.

Цена на Верстати для заточування ланцюгів

Верстати для заточування ланцюгівЦена
Верстат для заточування ланцюгів Start Pro SCH-400949 грн
Верстат для заточування ланцюгів Start Pro SCH-4501039 грн
Верстат для заточування ланцюгів Start Pro SCH-7502729 грн