Електроножиці по металу в Києві

Фильтр
Висічні ножиці для металу Start Pro SNB-1050
Безкоштовна доставка
Новинка
-23%
0
1 899грн
2 460грн
Є в наявності
Напруга: 220  В
Потужність: 1050  Вт
Гарантія: 36  міс
Фільтр
Бренд
Швидка заміна щіток
Електроножиці по металу в Києві

У кожного інструменту, який можна знайти на ринку сьогодні, своя сфера застосування, а також робочі характеристики, що полегшують вибір. На висічні ножиці по металу ціна залишається демократичною, тому переконатися в їх перевагах ви можете вже сьогодні, залишивши заявку в нашому каталозі. Спеціалізований інструмент призначений для робіт з металом. Наявність продуманої конструкції дозволяє не тільки прискорити процес виконання поставлених завдань, але і зменшити навантаження на м'язи під час різання сталі. Працювати можна з різними металевими сплавами, а точність виконаної роботи залежить від досвіду виконавця.

Принцип роботи та особливості электровисічних ножиць

Ми пропонуємо вам висічні ножиці по металу купити від перевіреного виробника, тому в якості інструментів сумніватися не доводиться. За своїм зовнішнім виглядом пристрій можна легко сплутати з традиційною УШМ. На практиці можна помітити, що електроінструмент відрізняється вузьким корпусом, більш довгастою формою і зручною рукояткою. Ключовою відмінністю між інструментами є ріжучий елемент.

Для виробництва корпусу традиційно використовується ударостійкий пластик. Він не тільки здешевлює виріб, але і дозволяє значно полегшити інструмент, що особливо важливо при тривалій роботі. Ріжучий елемент приводить в дію мотор. Поступальний рух передається від двигуна на редуктор, а останній спрямовує енергію на оснастку. Для початку роботи достатньо підключити пристрій до мережі і розташувати оброблювану поверхню між ріжучим елементом і підставкою.

Ножиці висічні по металу представлені кількома різновидами:

  • Шліцьові ножиці. Для різання металу застосовується елемент у вигляді двох ножів. Один міцно закріплений, а другий в процесі роботи рухається поступально, що і дозволяє різати метал. Такі ножиці дозволяють почати різання з будь-якої частини поверхні, а також підходять для роботи у важкодоступних місцях.
  • Вирубні ножиці. Електроінструмент має форму вирубного преса, який рухається в напрямку, заданому користувачем. Такий інструмент дозволяє спостерігати за робочою зоною і відрізняється підвищеною функціональністю, що дозволяє різати самі товсті заготовки з металу.
  • Листові електричні висічні ножиці по металу. По своїй конструкції пристрій нагадує класичні ножиці. У той же час прилад допомагає підвищити продуктивність праці, точно виконати різання навіть громіздких заготовок.

Хороші електроножиці ви завжди знайдете в нашому каталозі, де представлена тільки сертифікована продукція.

Переваги висічених ножиць по металу

Купити висічні ножиці по металу в Україні варто унаслідок таких незаперечних переваг:

  • пристрій не вимагає особливих зусиль в процесі роботи;
  • дозволяє значно підвищити продуктивність праці;
  • різання матеріалу можливо навіть при товщині 50 мм;
  • працювати можна з металами, сплавами і профільними матеріалами.

Якісний інструмент дозволяє розрізати заготівлю криволінійно. Попит на електроножиці також пов'язаний із чистотою місця обробки. Під час застосування інструменту рівень безпеки залишається на висоті.

Чому варто купити висічні ножиці по металу Start Pro?

Наш інтернет-магазин start-pro пропонує вашій увазі висічні ножиці по металу, які ми доставимо в стислі терміни. На сайті ви зможете вибрати серед десятків варіантів, порівнюючи характеристики ножиць по металу. Доставка ручного інструменту здійснюється по всій Україні. Ми пропонуємо вашій увазі інструменти з гарантією від виробника.

Цена на Висічні ножиці для металу

Висічні ножиці для металуЦена
Висічні ножиці для металу Start Pro SNB-10501899 грн.