Акумуляторна болгарка - купити в Україні від виробника - Start Pro

Акумуляторная болгарка

Сортування
Фільтр
Цена
Бренд
Напруга акумулятора, В
Діаметр диску, мм
Регулювання обертів
Додаткові фільтри системи охолодження двигуна
Константна електроніка потужності та швидкості
Функція "Анти-рестарт"
Вузькопрофільний редуктор
Редуктор на 2-х підшипниках
Рукоятка з м'якою накладкою
Скинути фільтри
Новинка
Безкоштовна доставкаБезкоштовна доставка
Шліфмашина кутова акумуляторна Start Pro SAG2-21/2B BRUSHLESS
(0)
в наявності
3 859грн
Новинка
Шліфмашина кутова акумуляторна Start Pro SAG-21/2B BRUSHLESS
(10)
нет в наличии
3 599грн
Акумуляторная болгарка

Надійна акумуляторна болгарка

Під час використання ручного електричного інструменту часто виникають ситуації, коли підключитися до джерела живлення немає можливості. В такому випадку кращим рішенням стане застосування акумуляторної болгарки, яка дозволить виконати найрізноманітніші роботи навіть на об'єктах, де ще не була проведена електрифікація або напруга відсутня з інших причин. УШМ з акумуляторним живленням дає можливість займатися відрізними, шліфувальними і зачистними роботами.

Основні характеристики акумуляторних болгарок

Кутошліфувальна машинка підбирається для професійного або домашнього застосування. В останньому випадку покупці можуть зупинитися на більш економному варіанті. У повсякденному житті даний інструмент використовується нечасто, тому потрібно лише забезпечити правильну експлуатацію, щоб бюджетна машинка служила протягом тривалого терміну. Досить виконувати обслуговування, а також виключити тривалу роботу пристрою під високими навантаженнями. Купити акумуляторну болгарку в Україні ви можете на нашому сайті, скориставшись широким вибором якісного обладнання.

При покупці машинки, використовуваної на будівельних об'єктах або на виробництві, слід звернути увагу на такі характеристики:

  • Оптимальна потужність. Даний параметр впливатиме на продуктивність роботи болгарки.
  • Діаметр диска. Від цієї характеристики залежить те, якої товщини матеріал можна буде обробити за допомогою обраної болгарки.
  • Кількість оборотів. Швидкість обертання шпинделя болгарки знаходиться в широкому діапазоні - від 2800 до 11000 об / хв. Невеликі диски обертаються з більш високою швидкістю, а при роботі з великими дисками краще обмежитися швидкістю в 6600 оборотів.
  • Наявність системи плавного спуску. Дана опція допомагає знизити рівень навантажень на мотор в момент включення УШМ. У професійному обладнанні вона є обов'язковою.

У нашому каталозі ціни на акумуляторні болгарки залишаються демократичними, в чому ви можете переконатися на власному досвіді, залишивши замовлення вже сьогодні. При виборі болгарки звертайте увагу на її масу і ступінь ергономічності. Пристрій, який буде працювати протягом декількох годин, повинно бути простим при утриманні, щоб показники продуктивності праці залишалися високими. Незалежно від обраної моделі та особливостей її застосування, болгарка повинна залишатися безпечною. Для цього в її конструкцію включений захисний кожух. Додатковими елементами захисту виступають спеціальні окуляри і рукавички.

Купити акумуляторні болгарки від виробника

Кутова шліфувальна машина акумуляторна, яка представлена ​​в нашому каталозі, дозволить успішно виконувати широкий перелік робіт. В інтернет-магазині StartTools представлена ​​тільки якісна техніка, в довговічності і безпеки якої можна не сумніватися.

Переваги акумуляторного інструменту різноманітні:

  • портативність.
  • невелика маса;
  • зручність під час роботи, особливо для новачків.

УШМ від виробника, яка оснащена акумулятором, відрізняється низьким рівнем шуму в процесі роботи. Ця особливість важлива для тих, хто працює болгаркою часто і тривалий період часу. Низька шумове навантаження допоможе зберегти здоров'я користувача. Купити акумуляторну болгарку ви можете з гарантією якості, а її ціна залишається доступною. Ми забезпечимо оперативне виконання вашого замовлення, а також надамо детальну консультацію, щоб ви залишилися задоволені своїм вибором.

Цена на Акумуляторні болгарки

Акумуляторні болгаркиЦена
Шліфмашина кутова акумуляторна Start Pro SAG2-21/2B BRUSHLESS3859 грн
Шліфмашина кутова акумуляторна Start Pro SAG-21/2B BRUSHLESS3599 грн