Ексцентрикова шліфмашина в Києві

Фильтр
Орбітальна шліфмашина Start Pro OS-800
Безкоштовна доставка
Новинка
0
1 588грн
Є в наявності
Напруга: 220  В
Потужність: 800  Вт
Гарантія: 36  міс
Фільтр
Бренд
Регулювання обертів
Індикатор живлення
Ексцентрикова шліфмашина в Києві

У більшості випадків будівництво і ремонт не проходить без етапу шліфування. Вона буває різних видів - від невеликої полірування різних поверхонь до грубої обдирання матеріалів. Але в будь-якому випадку, виконати цю роботу можна тільки, якщо у вас є спеціальна техніка - ексцентрикова шліфмашина. З її допомогою можна майже без фізичних зусиль швидко відшліфувати дерево або пластик, видалити лакофарбове покриття і довести камінь до блиску, вирівняти стіну і затерти шпаклівку ...

Інтернет-магазин StartTools - це професійний виробник електротехніки. Ми пропонуємо вам великий асортимент високоякісних інструментів для будинку за низькою вартістю.

Особливості роботи ексцентрикової шліфувальні машини Старт


Коли ми думаємо про шліфовці будь-якій поверхні (не обов'язково в ремонті), то відразу виникають неприємні асоціації, тому що раніше цей процес був дуже трудомістким, складним і гучним. Найчастіше майстрам доводилося робити все своїми руками або користуватися підручними, саморобними інструментами. Але після того, як на ринку з'явилися ексцентрикові пневматичні шліфувальні машини різних типів, робота стала не тільки набагато простіше, але і більш якісної і красивої.

Купити ексцентрикову шлифмашину вигідно і зручно. Цей електроінструмент, який використовується для полірування і чищення підготовленій поверхні. Він працює за простою системою - ексцентриковий механізм всередині одночасно створює обертання і коливання. Це сила впливає на тверду поверхню, в залежності від типу матеріалу, може ефективно, але дуже акуратно видаляти нерівності.

Добре те, що більшість машин можна використовувати, навіть якщо у вас немає досвіду поводження з цією технікою. Але купити орбітальну шліфувальну машину з більшою потужністю і продуктивністю пристрою краще використовувати досвідченим майстрам.

Як вибрати кращу орбітальну шліфувальну машину?


Купити орбітальну шліфувальну машину зручно, якщо плануються більш делікатні і прості роботи. Її використовують для дерева - затирання і полірування або для стін і вирівнювання шпаклівки або інших недоліків. Більш потужні пристрої застосовують для авто і зняття фарби з металевих поверхонь, але в цілому орбітальна машина не підходить для складних завдань.

Є основні фактори, за якими можна купити кращий устрій:

 • потужність;
 • частота коливань і обертання;
 • крутиться механізм;
 • діаметр підошви;
 • рівень вібрації;
 • зернистість абразиву.

Оптимальним варіантом для ремонтних робіт буде вибрати орбітальну шліфувальну машину Старт із середніми показниками по всіх параметрах. А для певної мети, необхідно орієнтуватися на додаткові характеристики.

Де замовити ексцентрикову шліфувальну машину?


Щоб купити в Україні ексцентрикову шліфувальну машину або дриль немає необхідності звертатися в невеликі магазини або їхати в інше місто за потрібним товаром. Кращим рішенням буде звернутися в професійний інтернет-магазин StartTools, де продається високоякісна техніка власного виробництва.

З нами клієнти отримують багато переваг покупки:

 • офіційна гарантія якості та продуктивності пристрою;
 • професійна консультація і допомога від наших менеджерів;
 • докладний опис товару на сайті, фото і характеристики;
 • доставка в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста;
 • безліч позитивних відгуків від клієнтів;
 • можливість швидко і легко оформити покупку.

Шліфувальна ексцентрикова машина Старт потрібно виду в нашій компанії можна купити недорого, швидко і легко. З StartTools у вас буде гарантія надійності і довговічності пристрою.

Цена на Орбітальні машини

Орбітальні машиниЦена
Орбітальна шліфмашина Start Pro OS-8001588 грн.