Великі обсяги роботи по дереву вимагають наявності спеціального обладнання. Дана техніка дає можливість, як початківцю, так і професійному майстру набагато швидше і ефективніше впоратися навіть з найскладнішим розпилом деревини.
Якщо порівнювати циркулярку з ручною пилкою, другий варіант явно залишається в програші. При циркулярної допомогою пилки можна зробити той же обсяг роботи, тільки за більш короткий проміжок часу. У разі використання лобзика взагалі не доводиться говорити про обробку колод або бруса.
Перш, ніж купити циркулярну пилку в Києві, варто розібратися із класифікацією даного електроінструменту:
Настільні пилки є найбільш практичними і зручними. При закріпленні техніки на столі, розпил можна буде виробляти більш точно і менш трудомісткий.
Що стосується типових відмінностей ціркулярок, це:
Ручна циркулярна пила має велику кількість позитивних характеристик, основні з яких наступні:
Якщо ви вирішили купити ручну циркулярну пилку або ножиці по металу в Києві, розгляньте асортимент каталогу компанії виробника електроінструментів Start Pro. Тут до уваги покупців представлені оригінальні міні циркулярні пилки від перевірених постачальників за доступною ціною. Отже, кожен покупець зможе придбати техніку на будь-який смак і гаманець.
Щоб купити циркулярну пилку в Одесі, залиште замовлення на сайті компанії або зв'яжіться з представниками магазину за контактним номером телефону. Консультанти нададуть всю необхідну інформацію щодо основних опцій обраної моделі.
Циркулярна пила дозволяє займатися обробкою деревини в великому обсязі. Сьогодні можливості такого інструменту значно розширені. Крім будівельного лісу, пила може використовуватися для заготівлі дров та обробки ламінату, паркетної дошки та інших виробів. Необхідно лише визначитися з тим, які завдання треба виконати, щоб підібрати підходящу модель під поставлені цілі. Для невеликих робіт доцільно використовувати обладнання побутового класу. Якщо ж пила буде експлуатуватися регулярно, а тривалість робочого сеансу буде великий, то краще вибрати більш надійні конструкції, що відносяться до професійного класу.
Якісні циркулярні пилки бувають двох типів:
Настільний обладнання буде доречним в тому випадку, якщо роботи здійснюються в майстерні, обладнаній для робіт з деревиною. Якщо певного місця для роботи немає, то краще звернутися до ручній техніці. Настільний обладнання має значно більш високою потужністю, а також виграє в плані зручності експлуатації. У той же час спеціальні пристосування дозволять швидко перетворити ручну пилку в настільну.
Ціни на циркулярні пилки від виробника будуть залежати від цілого ряду параметрів. В першу чергу, визначитеся з тим, яка потужність вас цікавить. Якщо планується використовувати ручну циркулярну пилку, яка володіє невеликою потужністю, то вона не зможе ефективно працювати з сучкуватої деревиною. Але такий пристрій має мінімальну масу, завдяки чому можливості щодо застосування значно розширюються.
В Україні можна без зусиль знайти пристрій для нескладних завдань. Потужність такої циркулярної пилки становить 1000-1200 Вт. Якщо роботи передбачають вирішення складніших завдань, то тут не обійтися без продуктивної техніки, яка має потужність в 1800-2000 Вт. Збираючись купити циркулярку від виробника, обов'язково зверніть увагу на те, з якою швидкістю обертається ріжучий диск. Для професійної ручної циркулярки характерною особливістю є висока швидкість обертання, що дозволяє працювати з твердим деревом. В інтернет-магазині Start Pro вас чекають кращі моделі дискових пилок, ціна яких залишається демократичною.
При виборі циркулярної пилки важливо врахувати декілька ключових параметрів. Визначте тип робіт, які ви збираєтесь виконувати (наприклад, різання деревини або металу), виберіть відповідну потужність та розмір леза. Також зверніть увагу на функції, такі як регулювання глибини різу та кута нахилу леза.
Для підтримки ефективної роботи циркулярної пилки слід регулярно перевіряти стан леза. Замінюйте лезо за перших ознак зносу або пошкоджень. Перед заміною завжди відключайте пилку від джерела живлення. Дотримуйтесь інструкцій виробника щодо заміни леза, використовуючи відповідні інструменти.
Для збільшення терміну служби циркулярної пилки регулярно чистіть її від пилу та тирси. Перевіряйте працездатність вимикача та електричної проводки. Ретельно стежте за станом леза та заміняйте його за потреби. Змащуйте підшипники та механізми відповідно до рекомендацій виробника. Перед використанням ретельно перевіряйте всі параметри та компоненти для забезпечення безпеки роботи.
Циркулярні пилки | Цена |
---|---|
Пилка циркулярна Start Pro SCS-2550 | 3589 грн. |
Пилка циркулярна Start Pro SCS-2250 | 3999 грн. |
Пилка циркулярна Start Pro SCS-1900 | 1482 грн. |
Пилка циркулярна Start Pro SCS-2500 | 2460 грн. |
Пилка циркулярна Start Pro SCS-2000 | 2660 грн. |