Бензиновий генератор— це пристрій, що перетворює пальне в електричну енергію. Найбільш поширені бензинові генератори Кривий Ріг — прилади, оснащені двигуном внутрішнього згоряння, які використовують бензин як паливо для приведення в дію поршня, що обертає генератор. Установки використовуються для постачання електроенергії в різних ситуаціях, включаючи:
На ринку представлено багато типів таких агрегатів, тому важко зрозуміти, який із них підійде для чіткого виконання поставлених завдань. Давайте розберемо типи двигунів, вихідну потужність та технічні характеристики, щоб розібратися, який генератор купити у Кривому Розі, щоб агрегат на 100% підходив під виконання поставлених завдань.
Подано два типи двигунів:
Чотирьохтактні двигуни потужні, але й коштують дорого. Двотактні двигуни менш продуктивні, але дешеві.
Вихідна потужність вимірюється у ватах. Чим показник вищий, тим продуктивніша установка. Якщо передбачається бензиновий генератор купити у Кривому Розі, щоб живити великі прилади, такі як холодильник або телевізор — пам'ятайте: потрібний потужний прилад. Коли планується підключати невеликі електроустрою, такі як телефони або ноутбуки, можна обійтися агрегатом із меншою потужністю.
Коли мова заходить про технічні характеристики — увагу на дві речі:
Рівень шуму вимірюється в децибелах (Дб). Чим вище рівень шуму, тим голосніше працюватиме установка, тим більший тиск на нервову систему оточуючих. Якщо потрібний тихий бензоприлад для кемпінгу або відпочинку на природі, шукайте агрегат з мінімальним рівнем шумового забруднення навколишнього простору.
Розмір паливного бачка вимірюється у літрах (л). Чим більша ємність, тим довше прилад здатний працювати без додаткової дозаправки.
Зрештою, перш ніж придбати генератор Кривий Ріг, зверніть увагу на ціну та характеристики моделей. Деякі прилади оснащені доповненнями: колесами та ручною системою для легкого транспортування, електричним запуском для зручності активації приладу. Великий список додаткових опцій підвищує вартість приладу.
Портативний бензогенератор може стати порятунком під час відключення електроенергії, викликаного сильною бурею або іншим стихійним лихом. Але який тип агрегату підійде?
Давайте порівняємо синхронні та асинхронні бензоустановки, щоб допомогти вирішити, яка з них краще підходить.
Ось деякі плюси та мінуси кожного типу генераторів:
Синхронні генератори:
— За: можуть генерувати змінний струм певної частоти, що робить їх добре придатними для промислового застосування, де потрібна енергія певної частоти.
Асинхронні генератори:
Бензинові агрегати оснащуються мотором, який перетворює хімічну енергію горбчого на механічну. Ця механічна енергія може бути використана для живлення електрогенераторів, які у свою чергу забезпечують електроенергією вдома та підприємства під час перебоїв у подачі електроенергії.
Існує три типи бензинових генераторів:
Кожен тип має переваги та недоліки.
Портативні прилади — доступний варіант, що ідеально підходить для невеликих застосувань, наприклад, для живлення кількох електроприладів під час відключення електроенергії. Їх можна брати на дачу, де немає світла або до найближчої розетки багато метрів, тому підключення окремих видів електроприладів неможливе. Пристрої допоможуть активувати електронасоси, щоб полити сад, город, клумби з квітами різних розбризкувачів. Однак вони не такі довговічні, як резервні або інверторні, і зазвичай мають менший час роботи.
Резервні більше і дорожче портативних установок, але вони забезпечують тривалий час роботи. Такі агрегати довговічні. Прилади такого типу зазвичай використовуються для резервного живлення всього будинку або для великих приладів, таких як:
Інверторні агрегати — дорогий варіант. Модифікації забезпечують тривалий час роботи та є надійними та практичними у використанні. Агрегати виробляють чисту електроенергію, безпечну для чутливої електроніки, підтримуючи потрібний заряд установок. Інверторні прилади використовуються з комерційною метою або для резервного живлення будинку.
Важливо дотримуватись правил, щоб установка працювала справно:
В агрегаті має бути свіже паливо. Старе пальне стає причиною некоректної роботи установки чи приводом поломки двигуна. Якщо збираєтеся довго зберігати прилад — варто випорожнити бензиновий бак і запустити двигун, поки в ньому не закінчиться розпилення палива. Це допоможе запобігти псуванню пального та засміченню паливної системи.
Регулярно міняйте олію. Матеріал допомагає змащувати двигун та забезпечує безперебійну роботу мотора. Рекомендовано змінювати витратний матеріал кожні 50-100 годин роботи.
Періодично перевіряйте повітряний фільтр і замінюйте елемент за потреби. Забруднений елемент обмежує потік повітря у двигун і знижуватиме продуктивність роботи установки.
Періодично перевіряйте свічки запалювання та дроти. Брудні або пошкоджені свічки запалювання можуть спричинити осічки, які з часом можуть пошкодити двигун.
Не рідше одного разу на рік виконуйте ТО агрегату спеціалістом. Це допоможе переконатися, що системи працюють належним чином і немає жодних проблем, які можуть викликати проблеми в майбутньому.
Генератори бензинові | Цена |
---|---|
Генератор бензиновий Start Pro SPG-3500 | 10999 грн. |
Генератор бензиновий інверторний Start Pro SPG-1800i | 13999 грн. |
Генератор бензиновий інверторний Start Pro SPG-10750i | 74999 грн. |
Генератор інверторний відкритого типу Start Pro SPG-3500Hi | 12599 грн. |
Генератор бензиновий Start Pro SPG-1800 | 14999 грн. |